logo
dollar
euro

До Полтави завітає музичне відкриття року

11:52 19.10.2017 eye 391
До Полтави завітає музичне відкриття року

22 травня о 20:00 в концерт-холі "Villa Крокодила" відбудеться великий сольний концерт володаря премії "Yuna-2015" в номінації "відкриття року" – електро-фолк гурту "ONUKA".

ONUKA – спільний проект екс-вокалістки гуртів Tomato Jaws і KOOQLA Наталії Жижченко та фронтмена гурту The Maneken, електронного музиканта Євгена Філатова. Окрім Наталії та Євгена, до команди входять барабанщиця Марія Сорокіна, клавішниця та бек-вокалістка Дарина Серт і бандурист Євген Йовенко. Це основний склад гурту, але організатори концерту в Полтаві обіцяють, що до вищезгаданих музикантів на сцені доєднається тріо духових: тромбон, валторна та трембіта.   

За словами Наталії Жижченко, назва проекту "ONUKA" – вираз вдячності людині, яка привила їй любов до музики та батьківщини – її дідусю, Олександру Шльончику. До речі, Олександр – знаний в Україні та за її межами майстер музичних інструментів. Одна із його найбільш значимих робіт – реставрація кобзи, яка належала Тарасу Шевченку.


В своїх треках "ONUKA" поєднує електронну музику з народними мотивами, отримуючи абсолютно нове звучання, яке відповідає і українським традиціям, і духу часу. Описуючи творчість гурту в одному з інтерв’ю, Наталія зазначає:

- Хочеться, щоб молодь перестала сприймати народну музику, як замшлі наспіви сільських бабусь. Хочеться, щоб ми всі відчули зв’язок з нашою давньою музичною культурою. Ми хочемо надати їй новий імпульс, повернути їй актуальність за допомогою електронних аранжувань.

Гурт вже має два релізи: міні-альбом LOOK, який побачив світ у травні минулого року та лонґ-плей "ONUKA" (жовтень, 2014-ого). Крім того, за відносно недовгий час свого існування гурт обзавівся двома відео-роботами: LOOK (майже 137 тисяч переглядів на Youtube) та TIME (більше ніж 262 тисячі переглядів на Youtube). 

Афіша
Що? Великий сольний концерт гурту ONUKA

Де? Concert Hall "Villa Крокодила"

Коли? 22 травня о 20:00

Скільки? від 150 до 300 гривень.


Наверхнаверх