logo
dollar
euro

У більшості українців улітку знижується продуктивність праці

11:24 10.07.2013 eye 602
У більшості українців улітку знижується продуктивність праці

Згідно з опитуванням лише кожен десятий співробітник краще працює у літній період.

Більшість із нас вважає за краще теплу сонячну погоду. Тому традиційно літо - період відпусток і відпочинку. Саме у цей період працівники намагаються максимально відновити свої сили за робочий рік. Як же це відбивається на продуктивності співробітників і на ринку праці в цілому?

Зазвичай на кожен мінус спекотної погоди, довгого світлового дня і низці відпусток можна знайти свій плюс, і навпаки - мінус. Ми вирішили дізнатися, як літо впливає на продуктивність праці українців.

Згідно з опитуванням Work.ua, у 51,7% співробітників влітку знижується продуктивність праці. 35,9% працівників не відчувають ніякої різниці у своїй продуктивності. І тільки 12,4% респондентів відзначили, що продуктивність їх праці у літній період зростає.

Найпоширенішими причинами зниження продуктивності можна вважати спеку і бажання піти у відпустку. Масові відпустки колег розслаблюють працівників, а відсутність у деяких офісах кондиціонерів роблять роботу нестерпним.

Також варто враховувати, що втома має властивість накопичуватися протягом року. Якщо ви відчуваєте, що ваша продуктивність так само страждає, то не забувайте про правильне планування робочого дня, а піддавшись спеці, не перестарайтеся з кондиціонерами, щоб не витратити пару теплих тижнів на лікування застуди.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх