logo
dollar
euro

Полтавець представляється неіснуючим званням від Литовської Республіки

7:46 19.01.2018 eye 1718
Полтавець представляється неіснуючим званням від Литовської Республіки

Петро Крайсвітній, представляючись недіючим званням кандидата в Почесні Консули Литовської Республіки в Полтаві, зустрічається з журналістами та керівниками – від ПНПУ до Полтавської ОДА.

Про це повідомив засновник Фонду "Унія 1219" Волдіс Ажубаліс. За його словами, кандидатура Крайсвітнього дійсно розглядалася на посаду Почесного Консула Литовської Республіки. Проте з кінця січня 2015 року, Міністерство закордонних справ Литовської Республіки, отримав негативну інформацію з декількох незалежних джерел, пов’язаних з Крайсвітнім, зняло з розглядання цю кандидатуру.

7 січня 2015 року голова Фонду "Унія 1219" Фелікс Кутка за грубі порушення положень культурно-економічної платформи "Балтійський Шлях", що була заснована цим фондом, звільнив Крайсвітнього з посту президента платформи.

Від Фелікса Кутки (документ перекладено українською)
Таким чином, офіційно Петро Красвітній жодним чином не є офіційним представником ніякої литовської організацій та Литовської Республіки в Україні.

Але він подовжує через ЗМІ представлятися кандидатом у Почесні Консули Литовської Республіки. Лише за останній місяць він представляв Литву при підписанні угоди між ПНПУ ім. В.Г.Короленка і Вільнюським колегіумом (http://www.ltava.poltava.ua/news/11581). Також він як кандидат у Почесні Консули Литовської Республіки в Полтаві перебував на зустрічі голови Полтавської ОДА Валерієм Головком та головним радником міністра охорони здоров’я Литви паном Арвідасом Скорупкасом (http://poltava.to/news/32826/).

Зустріч в Полтавській ОДА (Крайсвітній справа в светрі). Фото – adm-pl.gov.ua
Фонд "Унія 1219" просить очільників полтавських громадських організацій, представників влади і журналістів не довіряти людині, яка не має жодних офіційних повноважень представляти Литовську Республіку і не заключати через неї договори про співпрацю. Інакше – Литва не несе відповідальність за таку співпрацю з Петром Крайсвітнім.


Наверхнаверх