logo
dollar
euro

ДТП на Полтавщині показало значне підвищення оперативності у роботі бригад екстреної медичної допомоги

7:31 22.10.2017 eye 790
ДТП на Полтавщині показало значне підвищення оперативності у роботі бригад екстреної медичної допомоги

Про це розповів начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров'я ОДА Володимир Мохначов.

Тоді на місце аварії перша бригада медиків приїхала за 8 хвилин, друга -за 12 хвилин. Профільні медспеціалісти прибули за 30 хвилин, що за словами Володимира Мохначова є великим кроком уперед. Завдяки реформуванню даної галузі на місце катастрофи прибуває та бригада рятувальників, яка знаходиться найближче. Раніше кожен район мав свою бригаду медиків швидкої медичної допомоги, яка і прибувала на місце аварії, незважаючи на те, що бригада з іншого району знаходилася ближче до місця катастрофи. Наразі Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф має станції у Миргороді, Лубнах, Кременчуці та Полтаві, як і в свою чергу мають 24 зв'язані між собою підстанції.

Найсуттєвішим досягненням медиків у цій галузі стала відсутність розподілу по районних лікарнях. Постраждалого відвозять не до тієї лікарні, що знаходиться найближче, а до тієї, в якій йому нададуть кваліфіковану допомогу.


Наверхнаверх