logo
dollar
euro

Кобеляки хочуть добровільно приєднати навколишні села

19:28 18.10.2017 eye 636

3 квітня, відбулася сорок четверта сесія Кобеляцької міської ради шостого скликання, головним питанням якої було ініціювання процедури добровільного об’єднання громади міста Кобеляки із громадами сусідніх сільських рад.

Міський голова Олександр Ісип закликав депутатів підтримати ідею створення спроможної та самодостатньої об’єднаної громади з адміністративним центром в місті Кобеляки.

Депутати Володимир Рева, Роман Матюхов та Вікторія Омеляненко піддали гострій критиці запропоновану реформу місцевого самоврядування, висловилися проти будь-якого об’єднання громад. Мотивували тим, що в результаті такого об’єднання жодних соціальних та економічних вигод для кобелячан не буде, а Кобеляцький район як адміністративно-територіальна одиниця взагалі зникне з карти України.

Сільські голови сусідніх з Кобеляками громад у своїх виступах зазначали, що вже провели попередні обговорення цього питання з людьми, але одностайності думок не виявили. Висловилися про необхідність детального роз’яснення суті реформи, донесення до людей якнайповнішої інформації про те, що їх чекає в кінці шляху запропонованих змін.
Після двогодинного обговорення більшістю голосів депутатів  рішення таки було прийняте.

Уже в понеділок рішення міської ради про ініціювання процедури добровільного об’єднання громад буде надіслано у сусідні з Кобеляками Підгорянську, Золотарівську, Кунівську, Сухинівську, Красненську та Бреусівську сільські ради для вивчення такої пропозиції та її громадського обговорення.


Наверхнаверх