logo
dollar
euro

Прокуратура Полтави судитиметься за будівлю спортшколи "Авангард"

18:29 04.04.2015 eye 541

Прокуратура Полтави звернулася до господарського суду Полтавської області з позовом до Полтавської обласної ради професійних спілок та Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи "Авангард" імені І. Шемякіна Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна" про визнання права власності держави в особі Фонду державного майна України на нерухоме майно.

Йдеться про будівлю спортивної школи площею 314 кв. м, розташовану в обласному центрі по вул. Жовтневій, 37. Її вартість – 5,4 млн. грн. Про це пише ОКІА "Новини Полтавщини" з посиланням на прокурорі міста Григоря Грин.

Під час перевірки діяльності Федерації профспілок України, а також Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи "Аванград" імені І. Шемякіна прокуратура встановила, що ці організації з порушенням вимог діючого законодавства розпоряджаються приміщенням спортивної школи. Адже Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, серед якого і майно професійних спілок, визначено державною власністю.


Наверхнаверх