logo
dollar
euro

Засудженим у колоніях Полтавщини зарплату платять справно, але інших проблем вистачає

8:47 17.10.2017 eye 338
Засудженим у колоніях Полтавщини зарплату платять справно, але інших проблем вистачає

У виправних установах області не допущено скоєння засудженими жодного вбивства, випадків масової непокори та дій, що дезорганізують роботу виправних установ.

На Полтавщині найвищій в Україні відсоток залучення засуджених, які відбувають покарання у виправних установах, до оплачуваних робіт. Заборгованості із виплати заробітної плати перед ними немає. Однак, проблем вистачає. Це зазначалося на міжвідомчій нараді "Про стан додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян у 2014-2015 роках", яку провів 1-й заступник прокурора області Юрій Кравченко.

Зокрема, через недостатню ефективність режимних заходів у пенітенціарних установах високою є кількість протиправного надходження заборонених предметів до територій, що охороняються.

Упродовж 2014 року з установ управління ДПтС України в області втекли 3 особи, ще 3 самовільно залишили місця обмеження волі та 2 засуджених вчинили самогубства.

Неналежним чином проводиться індивідуально-профілактична робота із засудженими, контроль за додержанням ними громадського порядку і виконання обов’язків, покладених на них судом, внаслідок чого засуджені повторно скоюють кримінальні правопорушення (у 2014 році 105 особам, які перебувають на обліку у Кримінально-виконавчій інспекції, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, цьогоріч – 4 громадянам).


Наверхнаверх