logo
dollar
euro

У Полтаві журналісти прибирали Алею імені себе

5:35 22.10.2017 eye 476
У Полтаві журналісти прибирали Алею імені себе

Представники місцевих газет, телеканалів та студенти філологічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка озброївшись граблями та лопатами прибули на вулицю Ватутіна вздвож якої розташована славнозвісна Алея Журналістів.

Відкрита 23 вересня 2008 року за ініціативи обласної організації Національної спілки журналістів України та Полтавської міської ради вона не має аналогів в Україні. Вздовж Алеї Журналістів висаджені кущі калини, горобини та липи, на її початку на згадку про померлих журналістів встановлено камінь.

Журналістська родина Полтавщини традиційно у квітні збирається для прибирання території Алеї та підсаджування дерев. З часом за організаціями закріпилися території: відрізок до перетину із вулицею Зигіна прибирають журналісти "Зорі Полтавщини", до вулиці Пушкіна прибирають журналісти "Лтави", а останній відрізок за традицією прибирають студенти ПНПУ. Цього року окрім прибирання майстри слова та пера висадили декілька лип та кущів калини.


Наверхнаверх