logo
dollar
euro

Новопризначений директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА презентував амбітні плани

12:35 03.04.2015 eye 764

У прес-центрі ОКІА "Новини Полтавщини" з журналістами зустрівся Євгеній Ленський, призначений на посаду директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації лише тиждень тому.

Новопризначинець вважає, що зараз чи не найкращий час для рішучих та дієвих змін. "Програма розвитку освіти, яка діяла до 2015 року – закінчилася, тому я йшов, щоб створити нову. Наразі ми почали працювати над програмою “Через освіту до соціально-економічного процвітання регіону”. Оскільки освіта, як галузь економіки, не може розвиватися окремо, ми в комплексі розглядаємо існуючі проблеми", – розповів Євгеній Ленський.

Стратегічна мета запланованої Програми – забезпечити до кінця 2020 року освіті Полтавської області беззаперечне лідерство на ринку освітніх послуг України за основними показниками: якість і доступність освіти, рівень організації навчально-виховного процесу, кадровий склад, рівень успішності та довіри до навчальних закладів. Особливе місце у системі освіти буде належати патріотичному виховання, запевнив директор Департаменту.

Щодо оптимізації закладів освіти, то пан Ленський зауважив, що не можна закривати будь-які навчальні заклади, не запропонувавши чогось кращого. Обиратиме споживач.


Наверхнаверх