logo
dollar
euro

Депутати Полтавської облради підтримали проведення аудиту "Полтаватеплоенерго" та "Полтававодоканалу"

20:10 02.04.2015 eye 717

2 квітня під головуванням Петра Ворони відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань житлово-комунального господарства, з питань бюджету та управління майном, з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У ньому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, представники громадських організацій.

Депутати  заслухали і обговорили  звіт першого заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуарда Реви щодо виконання делегованих повноважень в частині управління обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства "Полтаватеплоенерго" та комунальним підприємством Полтавської обласної ради "Полтававодоканал".

Підсумовуючи обговорення, Петро Ворона зазначив, що Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації не впливає на формування тарифів на тепло-, водопостачання та водовідведення, які надаються обласними підприємствами житлово-комунального господарства, не регулює рівень зарплат їхніх керівників.

Депутати вирішили продовжити роботу  тимчасової контрольної комісії Полтавської обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності "Полтаватеплоенерго" і "Полтававодоканал до 10 квітня. Голова тимчасової контрольної комісії Володимир Марченко оприлюднить її висновки на громадських слуханнях.

Також була підтримана ініціатива громадськості та керівників області про проведення незалежного аудиту підприємств "Полтаватеплоенерго" і "Полтававодоканал" й схвалена пропозиція голови обласної ради Петра Ворони передбачити обов’язкове погодження заступником обласної ради рівня заробітної плати, премій та інших надбавок керівникам підприємств та установ, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області.


Наверхнаверх