logo
dollar
euro

На Полтавщині сільрада, якою останніми роками керували Бублики, незаконно віддала ліс в приватні руки

14:07 22.01.2018 eye 678
На Полтавщині сільрада, якою останніми роками керували Бублики, незаконно віддала ліс в приватні руки

Рішенням апеляційного суду Полтавської області задоволено позов прокуратури про повернення у державну власність земельної ділянки площею 1 га, розташованої в лісах І групи у межах державного лісового фонду Чалівського лісництва ДП "Полтавське лісове господарство", на якій росте понад 700 сосен.

"Ця земля була передана рішенням сесії Ковалівської сільської ради у приватну власність для ведення особистого селянського господарства без згоди Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства та землекористувача – ДП "Полтавське лісове господарство", - повідомляє заступник начальника відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури області Неля Лисенко.

Відтак, державний акт на земельну ділянку визнано недійсним, а громадянку, у власності якої перебувала земля, зобов’язано повернути її до земель державного лісового фонду Чалівського лісництва ДП "Полтавське лісове господарство". Про це повідомляє  прес-служба обласної прокуратури.

Нагадаємо, з 20 листопада 2010 року по 12 грудня 2012 року Ковалівським сільським головою був нинішній нардеп Юрій Бублик. Із червня 2013 там головує його брат Олександр.


Наверхнаверх