logo
dollar
euro

Полтавська облрада може відкласти розгляд спецдозволів для "Укрнафти" через невиконання соціальних угод

12:12 02.04.2015 eye 547
Полтавська облрада може відкласти розгляд спецдозволів для "Укрнафти" через невиконання соціальних угод

Сьогодні, 2 квітня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, її голова Олександр Залужний запропонував зняти з розгляду наступної сесії обласної ради деякі питанні, пов’язані з діяльністю ПАТ "Укрнафта" в регіоні.

Члени комісії цю пропозицію схвалили  та прийняли рішення  розглянути їх на засіданні комісії після доопрацювання. Зокрема, комісія звернула увагу представників ПАТ "Укрнафта" на невиконання договірних зобов’язань із фінансування соціальних угод.

Комісія розглядала можливість надання  погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПАТ "Укрнафта" на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану, пропану, бутанів) Червонолуцького родовища на території Лохвицького та Гадяцького районів та надання погодження на продаж з аукціону спеціального дозволу Державній службі геології та надр України на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного Болотівсько-Західно-Суходолівської площі на території Новосанжарського та Машівського.

У засіданні комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, голова постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства Степан Бульба, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.


Наверхнаверх