logo
dollar
euro

"Якби ми жили із Карлом ХІІ в один час, я обов'язково намалював би його карикатуру"

9:34 02.04.2015 eye 398
"Якби ми жили із Карлом ХІІ в один час, я обов'язково намалював би його карикатуру"

Ці слова належать карикатуристу із Швеції Карлу Ріберу Хансону, що завітав до Галереї мистецтв на відкриття 15 Міжнародної виставки карикатур "Карлюка".

Шведський гість прибув на запрошення організаторів не лише як гість, а й як учасник та лауреат. Його робота стала переможною в попередноьому етапі конкурсу "Карлюка" "Диявольська бензоколонка", що відбувся восени минулого року. Тоді на урочисте нагородження Карл не зміг приїхати, тож забрав традиційного Рудого Панька лише сьогодні.

Чоловік зовсім не розуміє української мови, спілкувався з усіма через перекладача, проте виглядав абсолютно задоволеним, щасливим та надзвичайно скромним. Отримавши запрошення до привітального слова Карл Рібер Хансон вийшов у звичайному, ні в якому разі не парадному, одязі тримаючи в руках сумку протягом усієї промови. Швед перебував у прекрасному гуморі, тому весь час жартував:

- Я вражений власній перемозі на цьому конкурсі, і мені надзвичайно приємно тут бути. Я, мабуть другий швед Карл, який після 300-літньої перерви ступив на полтавську землю. Якби ми із Карлом ХІІ жили в один час, я обов'язково намалював би на нього карикатуру.

Окрім призів та нагород шведському гостеві вручили пляшку горілки.


Наверхнаверх