logo
dollar
euro

На наступній сесії облради розподілятимуть мисливські угіддя

12:27 09.07.2013 eye 401
На наступній сесії облради розподілятимуть мисливські угіддя

Сьогодні, 9 липня, відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Зокрема, приймалися рішення з закріплення й "перезакріплення» мисливських угідь підприємствами різних форм власності практично в усіх районах області. Доопрацювати до наступної чергової обласної ради вирішено питання про надання в користування приватній агрофірмі "Подоляка" мисливських угідь на території Диканського, Полтавського і Решетилівського районів, товариству з обмеженою відповідальністю "Агротехсервіс» мисливських угідь на території Решетилівського району, Диканській громадській організації "Товариство мисливців Диканьщини" мисливських угідь на території Диканського району.

Також прийняті рішення про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році. Зокрема, про виділення коштів Великосорочинській сільській раді на будівництво полігону твердих побутових відходів для с. Великі Сорочинці Миргородського району на місці існуючого невпорядкованого сміттєзвалища (І черга) – 897 тис. грн., виконавчому комітету Лубенської міської ради на реконструкцію об’єктів благоустрою та озеленення Центрального парку культури та відпочинку в м. Лубни -500 тис. грн., Решетилівській державній сортодослідній станції – 195 тис. грн., Михнівській сільській раді на протиерозійні гідротехнічні споруди біля с. Терни – 99 тис. грн.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх