logo
dollar
euro

Перевірено 12 закладів охорони здоров’я Полтавщини: афер у держзакупівлях ліків немає

14:39 01.04.2015 eye 693
Перевірено 12 закладів охорони здоров’я Полтавщини: афер у держзакупівлях ліків немає

ГО "Інститут аналітики та адвокації" промоніторив держзакупівлі у сфері охорони здоров’я на Полтавщині за період 2013-2015 років. Свій вердикт вони представили місцевим ЗМІ.

Тож, за результатами досліджень експертів: нинішній регіональний процес закупівель медпрепаратів та обладнання - задовільний, - вважає заступник виконавчого директора "Інституту аналітики та адвокації" Юрій Ромашко.

"12 закладів охорони здоров’я ми промоніторили. Зокрема це міські лікарні №1, №2, №3, №4, №5, Міський клінічний поголовний будинок, Дитяча міська клінічна лікарня, а також на обласному рівні це Полтавська обласна клінічна лікарня імені Скліфосовського, обласна дитяча клінічна лікарня, обласна інфекційна клінічна лікарня. Ще окремо брали до уваги центральну районну лікарню. Так от перерахованими закладами в 2013 році було заплановано 106 держзакупівель, з відбулося 96. У 2014 році ситуація дещо змінюється: 170 – запланували, провели 121 закупівлю, пішла трошки негативна тенденція"

Але це загальної картини не псує. Завдяки відкритості та співпраці із міськими та обласними закладами охорони здоров’я, членам громадської організації вдалося особисто побувати на процедурах розкриття цінових пропозицій та пересвідчитися у їх чесності, - розповіла юристка Поліна Завадська.

"Слід зазначити, що заклади охорони здоров’я відповіді на запити надавали вчасно, в повному обсязі. Можна зазначити, що в нашій області члени комітету конкурсних торгів зустрічають громадськість дуже привітливо. Не було жодного випадку коли нас не допускали до процедури розкриття пропозицій або забороняли здійснювати відеофіксацію. Порушень, як таких не було!"

І це за словами виконавчого директора ГО "Інститут аналітики та адвокації" Юрія Нестулі - дуже приємно. Варто зазначити, що Полтавщина "не пасе задніх" серед тих областей, де регіональні держзакупівлі ліків та медичного обладнання - прозорі та відкриті для всіх.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх