logo
dollar
euro

На ринку "Київський" святкуватимуть Петра і Павла

11:20 09.07.2013 eye 443
На ринку "Київський" святкуватимуть Петра і Павла

13 липня до свята Петра і Павла та четвертої річниці заснування ринку "Київський" полтавці мають нагоду поярмаркувати, придбати продукцію виробників сільськогосподарської продукції, підприємств харчової та переробної промисловості.

Учора  з нагоди цього святкування відбулася нарада за участі заступника голови облдержадміністрації Олени Адамович, керівників Департаментів економічного розвитку, агропромислового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управління культури облдержадміністрації, представники виконкому Полтавської міської ради, Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області та управління в м. Полтаві, Головного управління Держсанепіднагляду, голова обласної громадської організації з питань захисту прав споживачів і заступник директора ПП "Торгівельний центр "Київ".

Заступник директора ПП "Торгівельний центр "Київ" Олена Сориш оголосила інформацію щодо порядку денного заходу. Також організаторами ярмарку наданий схематичний сценарний план проведення свята "Петра і Павла". За результатами наради опрацьоване доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації та місцевого самоврядування щодо надання в межах своїх повноважень сприяння ТРЦ "Київ" в організації та проведенні святкового ярмаркового заходу.

У рамках проведення дійства планується святково-розважальна програма, конкурси, частування полтавчан та гостей міста ласощами від ринку "Київський". Сподіваємось, що товари на святі продаватимуть не за захмарними цінами і людям буде що і за що купити, де розважитись та повеселитись і ,що зусилля поважних організаторів будуть належно оцінені полтавцями.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх