logo
dollar
euro

У Полтаві переселенці не хочуть працювати менше ніж за 2 тисячі гривень

18:18 21.01.2018 eye 1267
У Полтаві переселенці не хочуть працювати менше ніж за 2 тисячі гривень

Полтавська область – у вісімці регіонів, де найбільше прийняли переселенців зі Сходу України та окупованого Криму.

Тому нині надважливо адаптувати їх у громадах, - розповіла керівник проекту "Програма розвитку ООН "Підтримка реформи соціального сектору в Україні" Олена Іванова.

- Як ми бачимо, чим далі, ти більше ситуація складається так, що все ж таки є люди, які не хочуть повертатися на Схід, і це зрозуміло. Тому потрібно всебічно допомагати їм адаптуватися в тих громадах, які погодилися їх прийняти. Але ці люди не мають бути додатковим навантаженням на місцеву економіку.

Нині більше двохсот переселенців офіційно шукає роботу в Полтаві. Платня не менше 2-х тисяч гривень – це той мінімум на який погоджуються люди. Тому у Представництві ООН в Україні вирішили "доплачувати" біженцям, - зауважила Олена Іванова.

- Ми будемо пропонувати кілька напрямів: тимчасовий заробіток (для тих осіб, які планують повернення до своїх домівок) і постійні робочі місця (для тих людей, які залишаються назавжди жити у Полтаві).

А ще обіцяють підтримати фінансово і бізнес Полтавщини, задля створення нових чи додаткових робочих місць.

- Ті роботодавці, бізнесмени, які готові створювати нові робочі місця, ми готові надати їм фінансову підтримку (або купівля обладнання або на заробітню плату на початковому етапі).

У яку суму ж обійдуться "доплати" по проекту – представниця не розголошує:

- Я би не хотіла озвучувати конкретні суму, єдине, що можу сказати: головне для нас надати ту підтримку для вимушених переселенців, яка необхідна.


Наверхнаверх