logo
dollar
euro

Полтавські кінодокументалісти отримали найвищу нагороду в Індії

17:20 19.01.2018 eye 320
Полтавські кінодокументалісти отримали найвищу нагороду в Індії

На 7 індійському кінофестивалі документального кіно власні режисерські роботи представили полтавські документалісти, переможці обласного екологічного фестивалю документального кіно "Полтава-Док".

У місті Нашик взяли участь 6 робіт полтавців: "Крізь порожнечу" Артура Арояна та Степана Дяченка, "І в краплі відобразиться океан", "Небесна варта", "Медовий ранок" Дмитра Вовка, "Життя всупереч" Олександра Калашника та "Кришталева казка" Миколи Торяника.

Індусам стали до вподоби українські фільми, особливо припали до душі режисерські роботи Дмитра Вовка, а його "Небесну варту" відзначено найвищою нагородою кінофестивалю в номінації "Кращий іноземний короткометражний документальний фільм". До речі, цей фільм автора і робота "Медовий ранок" – дві документалки, які індуси просили переглянути вдруге.

Лише на 7-й рік проведення фестивалю Україна взяла в ньому участь, до того ж, була представлена режисерськими роботами лише полтавських кінодокументалістів. Полтавську делегацію представляв директор обласного кінофестивалю "Полтава-Док" Олександр Калашник, якому і було вручено почесну нагороду.


Наверхнаверх