logo
dollar
euro

Голова Полтавської облради попросив керівника НКРЕ почекати із підвищенням тарифів та тепло та воду

8:55 20.01.2018 eye 728
Голова Полтавської облради попросив керівника НКРЕ почекати із підвищенням тарифів та тепло та воду

На пропозицію громадськості Полтавщини, голова обласної ради Петро Ворона звернувся до виконувача обов’язків голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з проханням розглянути питання про призупинення введення з 1 квітня поточного року нових тарифів на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення, які надають обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства "Полтаватеплоенерго" та комунальне підприємство Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" до отримання висновків незалежного аудиту роботи цих підприємств. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Нагадаємо, громадськість вже давно вимагала прозорості "Полтаватеплоенерго" і "Полтававодоканал". 19 грудня 2014 року під час пленарного засідання двадцять п’ятої сесії обласної ради депутати навіть  схвалили створення тимчасової контрольної комісії Полтавської обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності "Полтаватеплоенерго" і "Полтававодоканал". Але до сих пір результатів роботи цієї комісії не видно.

Що ж до аудиту діяльності вищезгаданих підприємств, то це процедура не безкоштовна і не швидка. І навряд чи керівництво НКРЕ "поведеться" на лист пана Ворони і навряд чи він сам це не розуміє. Отже, лист можна вважати спробою пригальмувати пристрасті на місцевому рівні  навколо суттєвого підвищення тарифів і приводом розвести руками і сказати громаді, що обласна влада зробила все, від неї залежне.


Наверхнаверх