logo
dollar
euro

Лісівники Полтавщини пропонують залучити до охорони лісу громадян

9:59 24.01.2018 eye 512
Лісівники Полтавщини пропонують залучити до охорони лісу громадян

За даними Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства із початку 2015 року їхніми працівниками було проведено 71 рейд.

У ході перевірок виявлено 5 фактів самовільного вирубування лісів, що призвело до посиленої охорони даних господарств. Державна лісова охорона налічує 400 працівників, які патрулюють ліс від пожеж та незаконного вирубування.

Порушників за трьома фактами самовільного вирубування притягнуто до відповідальності та відшкодовано завдані збитки, за двома – ведеться досудове розслідування.

За словами начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненка, самовільне вирубування завдає значної шкоди екології нашої області:

- Для вирішення ситуації, що склалася, потрібно: по-перше – налагодити дисципліну у державній лісовій охороні, відповідально виконувати службові обов’язки працівникам державної лісової охорони; по-друге – проводити роз'яснювальну роботу із населенням, а крадіїв притягувати до кримінальної відповідальності; по-третє – тісно співпрацювати із громадськістю та залучати громадські, екологічні організації і правоохоронні органи до спільного патрулювання та охорони лісових масивів.


Наверхнаверх