logo
dollar
euro

"Кількість пожежних частин на Полтавщині – не можна зменшувати, бо вже й так - немає куди"

6:49 31.03.2015 eye 419
"Кількість пожежних частин на Полтавщині – не можна зменшувати, бо вже й так - немає куди"

"Наразі робота рятувальників Полтавщини оптимізована настільки, наскільки можна це зробити. Тому в зв’язку з оптимізацією районів нашого регіону, кількість пожежних частин не може бути зменшена, тому що зменшувати вже немає куди!" - запевнив начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області Роман Кириленко.

За його словами, нині не у всіх районах області є своя пожежна частина. Це - згідно правил та норм.

- У нас немає такої прив’язки, що в кожному районі має бути пожежна частина. На сьогоднішній день згідно ГОСТів і правил, кожна пожежна частина має певний радіус виїзду. Нині ми постійно на засіданнях піднімаємо питання створення підрозділів пожежної охорони.

Роман Кириленко також зауважив, що за останні роки вдалося навіть збільшити кількість особового складу. Тепер пожежно-рятувальні підрозділи Полтавщини більш укріплені.

- Знаєте як раніше говорили, на одного роботягу – два прораба, так от у нас давно цього немає. На рівні району є лише 1 керівник, а всі інші займаються роботою. У нас немає "замів", за рахунок цього ми збільшили кількість особового складу, який виконує функції по запобіганню надзвичайних ситуацій.

Дієва робота полтавських рятувальників є доказом суспільству того, що оперативно-рятувальні підрозділи - надійний захист для громадян у будь яких обставинах.


Наверхнаверх