logo
dollar
euro

Керівник ГУ Держземагентства Полтавщини не з’явився на нараду до очільника ОДА де з ним хотіли поговорити про зловживання

14:04 18.10.2017 eye 823

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації очікували доповіді в. о. начальника Головного управління Держземагентства у Полтавській області Ярослава Сколоти.

Замість прийшов заступник Олександр Шило. Чим дуже розчарував присутніх, зокрема, керівників районних рад та держадміністрацій, міських, сільських і селищних голів, представників агропідприємств, в яких накопичилось дуже багато питань саме до пана Сколоти.

Відсутність головного доповідача обурила й голову ОДА. Очільник області поцікавився, у яке саме відрядження поїхав Ярослав Сколота. Валерій Головко зазначив, що зранку до пізнього вечора йому телефонують з усієї Полтавщини зі скаргами на діяльність Держземагентства в Полтавській області. Скаржаться на оборудки та корупційні схеми.

Найбільше претензій до Держземагентства накопичилось у голів РДА та сільських і селищних голів. Присутні розповідали про факти передачі в користування чужинцям» із Львівської, Черкаської, Чернігівської області земельних ділянок в різних районах без відома громад.

Голова Машівської РДА Юлія Середа, як приклад, навела Павлівську сільську раду, де без відома громади пасовища віддали колишньому співробітнику Держземагентства. Причому дозвіл на користування видавали як на пасовище, а зареєстрована земельна ділянка вже як рілля. І таких випадків вистачає в інших районах.

Валерій Головко повідомив, що минулого тижня надіслав листа на ім’я віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка з проханням втрутитися в ситуацію і звільнити в. о. начальника ГУ Держземагентства України в Полтавській області.

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона запропонував Валерію Головку підписати спільне звернення до правоохоронних органів із вимогою перевірити законність договорів про надання земельних ділянок, підписаних в. о. начальника ГУ Держземагентства в Полтавській області.


Наверхнаверх