logo
dollar
euro

Волонтер із Полтавщини: "Сепаратисти за звільнення наших полонених вимагали цукор"

14:44 30.03.2015 eye 788
Волонтер із Полтавщини: "Сепаратисти за звільнення наших полонених вимагали цукор"

Кожного дня маловідомий, але дуже активний полтавець, який просив себе не називати, розвідує дані про місце перебування українських військовополонених.

За нагоди, їздить забирати їх на території, підконтрольні бойовикам. Зізнався: "Коли почалися події на Сході, не сподівався, що конфлікт буде настільки тривалим і серйозним". Тому, не думаючи ні хвилини, вирішив визволяти хлопців, які борючись за наше майбутнє, потрапили в полон до сепаратистів.

- Не така це легка робота! За цей весь час намотав вже понад 45 тис. км. на особистому автомобілі. А коли ще порахувати коли їздив не своїм автомобілем - дуже багато.

Тільки завдяки згуртованій команді відбувається довгоочікуваний обмін заручниками. Процес - не легкий. Та наші відважні активісти йдуть на все, щоб скоріше забрати своїх із полону, - розповів волонтер.

- Не так багато серед терористів, таких, які тримають своє слово, з якими можна проводити обмін. Коли на території сепаратистів, то ніяких засобів захисту, ніякої охорони немає. Умови бувають різні, доводилося будувати і дитячі майданчики, щоб забрати наших військовослужбовців. Інколи навіть на цукор вимінювали. Логіки як такої у "сепарів" немає.


Наверхнаверх