logo
dollar
euro

У міліцію Полтавщини "десантували" ще одного колишнього УБОЗівця з "тепленького місця"

14:12 30.03.2015 eye 1622

Сьогодні начальник УМВС України в Полтавській області Олег Бех представив у Кременчуці свого нового заступника. Із 27 березня ним став підполковник міліції Руслан Бірюков.

Цей пан народився в Одесі там і працював. Нагадаємо, Олег Бех і сам працював в Одеському УБОЗі. Таким чином, ключові місця в обласній міліції тепер посідають  колишні УБОЗівці. 24 березня призначено в.о. заступника начальника УМВС України в Полтавській області – начальника кримінальної міліції, підполковника міліції Віктора Ремського, який нещодавно ще працював у Києві, в ГУ УБОЗ.

Новий заступник головного міліціонера Полтавщини  тепер житиме і працюватиме в Кременчуці. Керівник обласної міліції пояснив кременчуцьким журналістам, що необхідність "посадити" свого заступника саме в Кременчуці є загострення криміногенної ситуації. Куруватиме новопризначений заступник буде ще 6 районів, окрім Кременчука. (За інформацією видання "Вісник Кременчука).

Довідка: Підполковник міліції Руслан Бірюков народився 1978 року у місті Одеса. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2001 році на посаді оперуповноваженого відділу податкової міліції державної податкової інспекції міста Одеса. За час кар’єри в ОВС працював на різних посадах: оперуповноваженим Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС в Одеській області, оперуповноваженим в особливо важливих справах відділу УБОЗ ГУМВС в Одеській області, начальником відділу УБОЗ ГУМВС в Одеській області, заступником начальника УБОЗ ГУМВС в Одеській області. А з 27 березня 2015 року - заступник начальника УМВС України в Полтавській області. (Інформація з сайту обласної міліції).


Наверхнаверх