logo
dollar
euro

Миргород хоче добровільно об’єднатися з прилеглими селами

13:00 30.03.2015 eye 943
Миргород хоче добровільно об’єднатися з прилеглими селами

На 52-й сесії Миргородської міської ради було прийнято рішення Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

До адміністративного центру об’єднаної територіальної громади визначеної як Миргородська міська територіальна громада можуть увійти сільські ради в 15- ти кілометровій зоні від Миргорода, такі, як: Білики, Лещенки, Марченки, Милашенкове (Біликівська сільська рада); Вовнянка (Вовнянська сільська рада); Гаркушинці, Рибальське (Гаркушинська сільська рада); Дібрівка, Верховина, Веселе, Глибоке, Котлярі, Показове, Стовбине, Шпакове (Дібрівська сільська рада); Зубівка, Руда (Зубівська сільська рада); Петрівці, Кузьменки (Петрівцівська сільська рада); Слобідка, Мальці, Носенки, Осове (Слобідська сільська рада); Довгалівка, Малі Сорочинці (Хомутецька сільська рада); Шахворостівка, Деркачі, Любівщина, Малинівка, Трудолюб (Шахворостівська сільська рада); Ярмаки, Ємці, Єрки (Ярмаківська сільська рада). Про це повідомляється на сайті міськради Миргорода.

Чи проводились попередні перемовини з громадами сіл, міська влада Миргорода не повідомляє. Тим часом, нардеп Юрій Бублик цими днями зустрічався з сільськими громадами Полтавського району і на своїй Фейсьук-сторінці поділився, зокрема, таким:  

"Величезне занепокоєння і незадоволення викликає у людей і примусове "добровільне" об’єднання громад, котре, на мою думку, має величезні шанси взагалі знищити село. Про цей процес варто поговорити окремо, зараз тільки зазначу, що об’єднання "під батогом", без врахування думки людей та розвитку інфраструктури є шляхом в нікуди. Люди вимагають реальної децентралізації (про яку так гарно говорили у своїх виборчих програмах і Президент, і прем’єр-міністр), коли громади дійсно розпоряджатимуться єдиним багатством, що у них є – землею, а кошти з податків лишатимуться у сільрадах".


Наверхнаверх