logo
dollar
euro

Якість газу: за що полтавці платять гроші?

7:33 24.01.2018 eye 1209
Якість газу: за що полтавці платять гроші?

Нині жителі Полтавщини все більше звертають увагу на якість "блакитного палива".

Багато хто вважає, що "до газу, який постачають в оселі - щось домішують". Люди стверджують, що опалюють безперестанку свої будинки та квартири, але бажаної тепловіддачі так і не отримують.

Тож, аби заспокоїти полтавців й жителів інших областей ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" розпочинає публікацію паспортів якості природного газу, який транспортується споживачам. Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ "УКРТРАНСГАЗ".

Таким чином, громадськість у відкритому доступі отримає можливість ознайомитись з компонентним складом та іншими фізико-хімічні показниками, що характеризують калорійність та якість блакитного палива.
Інформація надходитиме з 69 вимірювальних лабораторій, які розташовані в різних куточках України на ключових вузлах газотранспортної системи.

(Варто зазначити, що у лютому місяці поточного року, для потреб вітчизняних споживачів надходив якісний природний газ з середньою калорійністю від 8096 до 8298 ккал/куб. м. Мінімальний рівень калорійності, встановлений українськими стандартами, складає 7600 ккал/куб. м.

Із паспортом якості газу в Полтавській області можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ПАТ "Укртрансгаз".


Наверхнаверх