logo
dollar
euro

Завтра у Полтаві відбудеться свято "Великодня писанка" та благодійний ярмарок

16:35 17.01.2018 eye 1130
Завтра у Полтаві відбудеться свято "Великодня писанка" та благодійний ярмарок

31 березня о 14.00 в Обласному центру естетичного виховання учнівської молоді (м. Полтава, вул. Жовтнева, 67) відбуватиметься захід, який назвали "Великодня писанка".

Під час нього майстри Полтавщини розпишуть півтораметрову писанку за малюнком переможця конкурсу "регіональна писанка". Ця писанка разом буде представлена на четвертому Всеукраїнському "Фестивалі писанок 2015" у Києві, який проходитиме з 9 по 19 квітня 2015 року.

Крім того, під час заходу для дітей проведуть майстер-класи із виготовлення Великодніх листівок та розпису писанок. Дитячі вироби відправляться до захисників України в зону війни. Також відбудеться благодійний Великодній Ярмарок. Кошти, зібрані на ньому, будуть використані для допомоги бійцям.

Захід організовує відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, Комунальною установою "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради, Громадською організацією "Батальйон небайдужих".


Наверхнаверх