logo
dollar
euro

На Полтавщині, як і по всій Україні, погода буде мінливою

15:18 08.07.2013 eye 254
На Полтавщині, як і по всій Україні, погода буде мінливою

Про це сьогодні під час брифінгу, який відбувся у Державній службі України з надзвичайних ситуацій  розповів директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

Погодний режим поточного і початку наступного тижня можна поділити на два умовні періоди. Протягом 8-10 липня в Україні очікується мало опадів. Короткочасні дощі спостерігатимуться лише на заході та сході. Починаючи з 11 липня, у зв’язку з посиленням активності атмосферних процесів, у західних областях і протягом 12-13 липня на більшій частині території України очікуються зливові дощі, які подекуди переростатимуть у зливи. Створюються умови для випадіння граду та шквалистого посилення вітру. За його словами, температурний режим буде найнижчим на заході – +21…+26 °С, найвищим – на півдні та сході – +30…+35 °С, на решті території – +28…+33 °С.

У Полтаві, за прогнозом гідрометцентру України, протягом найближчих трьох діб пануватиме північно-західний вітер. Температура вдень  коливатиметься в межах  26-29 °С.  12 та 13 липня, вірогідно, дощитиме. Температура значно не зміниться.

Унаслідок погодних умов, що склалися у східних, південних і частині центральних областей сформувався небезпечний 4-й ступінь пожежної небезпеки, і протягом найближчих двох діб він підвищиться до 5-го, найвищого класу.


Наверхнаверх