logo
dollar
euro

Громада Полтави поговорила з керівництвом облради про роботу "Полтаватеплоенерго" та "Полтававодоканалу"

9:30 30.03.2015 eye 515

30 березня голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук зустрілися з групою громадських активістів.

Говорили про роботу підприємств обласної комунальної власності "Полтаватеплоенерго" та "Полтававодоканал", очікуване підвищення тарифів на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення.

Громадський активіст Олег Підгорний озвучив думку громадськості щодо неефективної роботі "Полтаватеплоенерго" та "Полтававодоканалу", завищених норм розрахунків за спожиті послуги, відсутності належного обліку реально спожитої води. Були висловлені претензії до роботи Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації, управління майном обласної ради, а також тимчасової контрольної комісії Полтавської обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності "Полтаватеплоенерго" і "Полтававодоканал". Була оприлюднен заява громадськості з вимогами до влади.

Голова обласної ради підтримав пропозицію громадськості провести спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань житлово-комунального господарства, з питань бюджету та управління майном, з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. На ньому мають розглянути звіт директора Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександра Тонкова щодо виконання делегованих повноважень в частині управління обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства "Полтаватеплоенерго" та комунальним підприємством Полтавської обласної ради "Полтававодоканал"; питання про затвердження Положення про оплату праці керівників підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.


Наверхнаверх