logo
dollar
euro

Сьогодні має відбутися судове засідання по вбивству Кременчуцького міського голови Олега Бабаєва

4:37 22.01.2018 eye 376
Сьогодні має відбутися судове засідання по вбивству Кременчуцького міського голови Олега Бабаєва

Кримінальне провадження по факту вбивства Кременчуцького міського голови Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду Олександра Лободенка розглядається у Кобеляцькому районному суді. Судове засідання вкотре переносилося, останньою датою розгляду визначили 30 березня.

Сторона захисту звинувачує колегію суддів, зокрема голову Кобеляцького районного суду Ірину Омельченко та її заступника Тетяну Мороз, в упередженому ставленні до підозрюваних. Адвокатами було заявлено клопотання з приводу відводу суддів, оскільки останніми начебто було розголошено таємницю нарадчої кімнати. Полтавська обласна прокуратура відхилила це клопотання, представник прокуратури Дмитро Москаленко заявив, що підстав для відводу суддів немає, повідомляє інтернет-видання Полтавщина. Судді Кобеляцького районного суду вирішили перенести розгляд даного питання на той час, коли буде остаточно сформовано колегію.

Згодом захисники помітили ще одну неточність у роботу суддів, колегія присяжних нараховує 6 осіб, в той час як до її складу має входити 7. Після перерви виявилося, що сьомий присяжний написав відмову від участі у даному судовому процесі, оскільки завантажений іншими справами. Суд ухвалив перенести розгляд на 27 березня і цього ж дня почути пояснення безпосередньо від сьомого присяжного. У вказаний день він не з'явився, тож судове засідання перенесли на 30 березня.


Наверхнаверх