logo
dollar
euro

Волонтери Батальйону Небайдужих прибирали Полтаву від бруду

22:56 19.10.2017 eye 586
Волонтери Батальйону Небайдужих прибирали Полтаву від бруду

Учора 28 березня під пориви сильного вітру команда Небайдужих займалася прибиранням території поблизу Свято-Успенського собору.

Волонтер Наталія Святцева нещодавно підіймаючись сходами від зупинки Першотравнева до собору помітила, наскільки засмічена та неохайна місцевість навколо. З її ініціативи, ПБНівці запросили громадськість на суботник, до якого, окрім волонтерів, приєдналися просто небайдужі полтавці. Як написала Наталія Святцева на своїй сторінці у Фейсбук, особливо тішить, що вихованці студії "Разом" ТРК "Лтава" долучилися до прибирання.

Дерева та кущі ще не встигли покритися зеленню, тож усе що приховував зимовий сніг майоріло різнокольоровими обгортками та пляшками прямо понад кам'янкою. Наразі, усе чисто, лише сіріють стовбури дерев та минулорічне листя.

На сторінці Полтавського Батальйону Небайдужих у Фейсбук волонтери висловили вдячність усім, хто долучився до прибирання та заохотили взяти контроль над даною місцевістю, слідкуючи за її чистотою.

Пригадуючи приклад Наталії Святцевої мимоволі задумуєшся: а чи багато людей помічають в якому стані знаходиться наша дорога на роботу: брудна, зі сміттям на узбіччі, неохайна? Завтра понеділок, треба обов'язково прослідкувати за цим по дорозі до робочого місця.


Наверхнаверх