logo
dollar
euro

Полтавська влада пригледіла земельні ділянки для учасників АТО за межами міста

14:26 28.03.2015 eye 1173
Полтавська влада пригледіла земельні ділянки для учасників АТО за межами міста

Оприлюднений  проект рішення міськради "Про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції для індивідуального житлового будівництва та ведення індивідуального садівництва на території м.Полтава".

Міська рада має звернутися до Полтавської обласної державної адміністрації із пропозицією щодо розташування в приміській зоні м. Полтава, на землях Тахтаулівської сільської ради масивів індивідуальної садибної забудови:

- поблизу селища Івонченці орієнтовною площею 110,0 га з проектною орієнтовною кількістю ділянок - 1000 шт. (додаток №1 до рішення);

- поблизу селища Тахтаулове орієнтовною площею 167,82 га з проектною орієнтовною кількістю ділянок - 1400 шт. (додаток №2 до рішення).

Крім того, міськрада хоче попросити Полтавську ОДА та Полтавську облраду передбачити в державному або обласному бюджеті фінансування на проектування та виконання робіт з інженерної підготовки території поблизу селища Лісок біля р.Коломак орієнтовною площею 7,5га з метою організації комплексної забудови для індивідуального житлового будівництва.


Наверхнаверх