logo
dollar
euro

Масований "десант" фахівців центрів зайнятості у дитячі оздоровчі табори

13:33 17.08.2019 eye 621
Масований "десант" фахівців центрів зайнятості у дитячі оздоровчі табори

У той час, коли в області на одне робоче місце претендує близько десяти зареєстрованих безробітних, фахівці районних центрів зайнятості протягом червня-липня державним коштом їздять дитячими оздоровчими таборами.

От і сьогодні фахівці Семенівського районного центру зайнятості завітати у табір "Світанок", де відпочивають близько 70 дітей.  Повідомляється, що спеціалісти служби зайнятості провели з дітьми низку конкурсів та підготували для них подарунки. Особливо малим сподобався конкурс-пантоміма. Дітям потрібно було у вигляді рухів та жестів показати іншим назву тієї чи іншої професії.

19 та 26 червня спеціалісти Гадяцького районного центру зайнятості відвідали літні оздоровчі таборих "Іскорка" та "Горизонт". Нещодавно фахівці Кременчуцькогоміськрайонного центру зайнятості побували в гостях у дітей, які відпочивають у таборі "Сонячний" оздоровчого комплексу "Нафтохімік" ПАТ "Укртатнафта", що у селі Омельник Кременчуцького району на мальовничому березі річки Псла. Фахівці Полтавського міського центру провели акцію  у таборі "Молода гвардія" в селі Зінці Полтавського району. Фахівці Котелевського районного центру зайнятості 21 червня року побували в таборах "Ковпаківець" та "Орлятко". Перелік можна продовжувати.

Профорієнтаційні заходи, як підтверджує наука і показує практика, є  ефективними  тільки у разі їх системності. Все решта – для жирної галочки.  Тож, ефективнішими були б заходи, які проводяться у співпраці хоча б із педагогічними колективами навчальних закладів, орієнтуючим на реальні потреби місцевого ринку праці.

До речі, минулого тижня під час виступу на Народній колегії Міністр соціальної політики України Наталія Королевська зазначила, що у Служби зайнятості є три базові завдання: скоротити термін перебування людини на обліку до 120 днів, забезпечити людині можливість перекваліфікації або відкриття власної справи, а також стимулювати малий і середній бізнес для створення нових робочих місць.


Наверхнаверх