logo
dollar
euro

На Полтавщині на субсидії планують витратити понад 200 млн. грн.

5:07 17.10.2017 eye 271

Це в 10 разів більше ніж минулого року.

Кількість сімей, які отримуватимуть субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в області, має зрости до 300 тисяч. Про це під час робочої наради розповів перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло.

"Наразі з 605 тисяч сімей, що є на Полтавщині, субсидії отримують 65 тисяч. Однак за підрахунками ще 250-300 тисяч сімей будуть мати право на субсидію. На це в області передбачили 202 млн. грн.", – повідомив посадовець.

Він зауважив, що на місцеві органи влади наразі покладається два важливих завдання. По-перше, необхідно своєчасно і в повному обсязі проінформувати населення про нову програму субсидій. А, по-друге, жодна заява, декларація або лист не повинні загубитися.

"Підвищення тарифів стосується кожного українця й полтавця. Тому потрібно, щоб якомога більше людей почули, що кожна сім’я повинна написати заяву та скласти спрощену декларацію. Це потрібно зробити усім. Якщо сім’я отримує навіть 8 тисяч доходу, то може отримати субсидію, однак незначну. У кого дохід мінімальний, (1 218 грн., а також вразливі верстви населення, то ці категорії зможуть покривати до 90% комунальних платежів за рахунок субсидій", – зауважив Олег Пругло.


Наверхнаверх