logo
dollar
euro

У Котельві колишній шкільний психолог обікрала сусідів

11:13 08.07.2013 eye 259
У Котельві колишній шкільний психолог обікрала сусідів

Не розважливо повелася мешканка однієї з котелевських багатоповерхівок.

Заїхавши на кілька хвилин у робочий час додому, залишила ключі у вхідних дверях. Цих  хвилин було достатньо, щоб ключі зникли, довелося квартиру зачиняти запасними. Однак, тільки наступного дня вони з чоловіком вирішили, на всяк випадок, поміняти замок. Доки той їздив за майстром, з квартири зникли 10 тисяч гривень, які лежали на видному місці. Довелося викликати міліцію.

Увагу слідчо-оперативної  групи привернула сусідка обікрадених по площадці. При обшуку її помешкання правоохоронці вилучили  1500 гривень. Підозрювана  намагалася «перевести стрілки» на якогось міфічного чоловік на ім’я Сергій, з яким вона, начебто, недавно випадково познайомилася в кафе і гроші, які в неї знайшли,  дав саме він. Правоохоронці не повірили в легенду і знайшли докази,  що дозволили встановити причетність сусідки до крадіжки. Останній довелося зізнатися, що через двірне вічко побачила бездоглядні ключі у замку вхідних дверей сусідів і не втрималась.  Свій вчинок сусідка пояснила  боргами.

Злодійка, котра, до речі, раніше працювала психологом у навчальному закладі сусідям збитки ще не відшкодувала. За фактом крадіжки відкритекримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає від 3-х до 6-ти років увязнення, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх