logo
dollar
euro

Лілія Миронович й надалі представлятиме на Полтавщині Нацраду з питань телебачення та радіомовлення

6:57 24.10.2017 eye 521

26 березня на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення було підбито підсумки конкурсу на заміщення вакантних посад представників регуляторного органу у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській областях.

Загалом на конкурс було подано 50 заяв. Серед призначених посадовців – п’ятеро нових, представника в Хмельницькій області не призначено, оскільки голосування не дало позитивного результату. Цю вакансію буде виставлено на повторний конкурс.

У Полтавській області представником регулятора знову призначено Лілію Миронович.

Представників Національної ради призначають на конкурсній основі терміном на 4 роки згідно зі статтею 11 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".

До функцій новопризначених працівників апарату регулятора будуть входити: нагляд за дотриманням ліцензіатами умов ліцензії; моніторинг телерадіопрограм; нагляд за дотриманням визначеного законодавством порядку мовлення під час проведення виборчих кампаній та референдумів, інформування Національної ради про порушення тощо.


Наверхнаверх