logo
dollar
euro

Найбільше травмованих у ДТП – у вихідні

9:59 08.07.2013 eye 379
Найбільше травмованих у ДТП – у вихідні

Четвер став єдиним днем минулого тижня, коли в ДТП не постраждали люди

У понеділок, 1 липня  сталося 1 ДТП з потерпілим, в якій 1 особу травмовано. Пригода сталася  у селі В.Рублівка, Котелевського району. Травмованим виявився пішохід, якого не оминув мопед.

2 липня сталося 6 ДТП з потерпілими, в яких 7 осіб травмовано, 1 людина загинула. У Полтавському районі  на 322 траси Київ-Харків загинула 37-літня киянка.  8-літній пасажир її автівки доставлений в лікарню з численними травмами .  Також травмовані люди у ДТП, які сталися в Полтаві, Кременчуцькому, Хорольському, Лубенському, В.Багачанському районах.

3 липня  3 ДТП  з потерпілими заафіксовані у Чутівсьукому та В,Багачанському районах, в яких 5 осіб травмовано.

5 липня у 5 ДТП 4 людей травмовані та 3 загинули. Зокрема, у Хорольському районі  на 220 км траси харків’янка не впоралася з кернуванням і авто перекинулось в кювет. 43-літня жінка з тілесними ушкодженнями була доставлена у лікарню. Її 42-літній пасажир загинув.

6 липня трапилося вже 9 ДТП з потерпілими, в яких 10 людей  травмовано та 2 загинули. Так, у селі Хорішки, Козельщинського району, водій мотоциклу не вибрав безпечної швидкості руху, виїхав за межі проїжджої частини і врізався вдерево.

7 липня у 7 ДТП з потерпілими травмовано 10 людей. Зокрема, травмовані люди у Глобинському та Пирятинському районах. Тобто, минулого тижня сталося 31 ДТП, в яких постраждали люди:  37 травмовано і 6 загинули.

З початку 2013 року на території області сталося 488 ДТП з потерпілими, в яких 605 осіб травмовано та 79 загинуло, повідомляє УДАІ УМВС України в Полтавській області .


Наверхнаверх