logo
dollar
euro

У Полтаві привітали нацгвардійців

12:29 17.10.2017 eye 838

26 березня у в/ч 3052 Національної гвардії України, що дислокована у Полтаві, відбулися урочистості з нагоди річниці утворення Національної гвардії України.

Гвардійців привітали заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, заступник Полтавського міського голови Юрій Левченко, начальник управління МВС України в області Олег Бех, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Віктор Стеблянко, представники управління пенітенціарної служби в області, громадських організацій, духовенства, ветерани.

Кращі військовослужбовці були нагороджені почесними відзнаками обласної ради, облдержадміністрації, Полтавського міськвиконкому.

Командир частини Сергій Регеда зачитав наказ та вручив групі солдат і офіцерів грошові премії, а також нові погони як свічення підвищення у військовому званні.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять захисників України, які загинули у ході антитерористичної операції.


Наверхнаверх