logo
dollar
euro

В.о заступника начальника УМВС Полтавщини призначений колишній столичний УБОЗівець, який працював у справі Павліченків

21:38 17.10.2017 eye 2661

Наказом МВС України, виконуючим обов’язки заступника начальника УМВС Полтавщини – начальником кримінальної міліції призначений Віктор Ремський.

25 березня під час наради особовому складу його представив  начальник УМВС області Олег Бех.

Підполковник міліції Віктор Васильович Ремськийнародився 1978 року на Вінниччині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році на посаді міліціонера патрульно-постової служби Києва.

За час міліцейської кар’єри працював на різних посадах:

помічником слідчого;

оперуповноваженим Управління по боротьбі зорганізованою злочинністю міста Київ; 

заступником начальника відділу Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

Із 24 березня 2015 року – в.о. заступника начальника УМВС України в Полтавській області.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

ремський1
Цікаві деталі біографії:

1. 2 жовтня 2012 року 47-річний киянин Дмитро Павліченко і його 19-річний син Сергій були засуджені за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова до довічного ув'язнення і 13 років в'язниці відповідно.

21 березня 2013 року на засідання Апеляційного суду Києва в якості свідка був викликаний Віктор Ремський, який у 2012 році обіймав посаду заступник начальника управління з боротьби з організованою злочинністю, який прийняв у Сергія Павліченка явку з повинною у березні 2011 року (інформація каналу 24). Як інформувала агенція ВВС-Україна "Віктор Ремський визнав, що був першим працівником правоохоронних органів, з яким спілкувався Сергій Павличенко після свого затримання 26 березня 2011 року. За його словами, явку з повинною Павличенко-молодший написав після того, як Ремський провів з ним "бесіду, що не мала процесуального характеру". …За його словами, жодних засобів фізичного чи психологічного тиску до затриманого, який дав покази про те, що саме він та його батько вбили Сергія Зубкова, не застосовувалось".

Як повідомляло 21 березня 2013 року радіо "Свобода", Ремський тоді розповів, що ще й "керував затриманням Дмитра Павліченка. За його словами, працівники підрозділу "Сокіл" увірвалися до найманого помешкання через вікна й двері після того, як Дмитро зайшов усередину. На запитання Дмитра Віктор Ремський не зміг пояснити, чому його не затримали без бійки годиною раніше, коли той, повертаючись додому, побачив групу міліціонерів біля будинку, підійшов до них, поцікавився, що сталося і назвав себе. Також він відкинув звинувачення в тому, що нібито погрожував затриманим батькові та сину оголеним дротом під напругою, вибиваючи зізнання".

Звільнили батька та сина Павліченків 25 лютого 2014 року після прийняття постанови  Верховної Ради, яким їх оголошено політичним в’язнями.

Отже, питання "хто таки вбив суддю Зубкова?" наразі так і залишилось без відповіді і не без участі пана Ремського, точніше, через небездоганно виконану ним роботу.

2. У грудні 2013 року ім’я підполковника міліції Ремського Віктора Васильовича, заступника начальника відділу боротьби з міжнародними організованими злочинними групами управління боротьби з організованими злочинними групами та міжнародною злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, наказом тодішнього міністра внутрішніх справ на Дошку пошани МВС України занесено на Дошку пошани МВС України і йому вручений нагрудний знак "Кращий працівник МВС України".


Наверхнаверх