logo
dollar
euro

Обласна прокуратура підбила підсумки піврічної роботи

11:14 07.07.2013 eye 307
Обласна прокуратура підбила підсумки піврічної роботи

6 липня, під головуванням прокурора області Андрія Миронова відбулося розширене засідання колегії прокуратури за підсумками роботи першого півріччя 2013 року.

У ньому взяли участь заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк, керівники правоохоронних та судових органів, заступники прокурора області, працівники апарату прокуратури, прокурори міст та районів, їх перші заступники.

Зокрема, прокурор області зазначив, що нинішнього року велика увага приділялась забезпеченню впровадження у практичну діяльність вимог нового Кримінального процесуального кодексу України. 

Робота слідчих органів прокуратури переорієнтована на розслідування злочинів у сфері службової діяльності. Майже кожен третій направлений до суду обвинувальний акт щодо кримінальних правопорушень з ознаками корупції; кожен восьмий – у бюджетній сфері. У кримінальних провадженнях забезпечено відшкодування 80% збитків.

Правоохоронними органами області складено 44 протоколи про корупційні правопорушення,  розслідувано і направлено до суду –  22 кримінальних провадження про корупційні злочини, з яких половина – за фактами одержання неправомірної вигоди.


Наверхнаверх