logo
dollar
euro

Полтавська жіночі збірна із хокею на траві привезла додому золото чемпіонату України

20:20 22.10.2017 eye 433

На чемпіонаті України в Сумах полтавська збірна (дівчата 2003-2004 року народження) із хокею на траві КЗ "Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1" здобула перше місце.

У фінальній грі полтавки перемогли сумську команду "Динамо" із рахунком 9:5. При чому 7 із 9-и голів забила Ксенія Чорноус.

Жіноча команда із хокею у приміщенні уже не вперше виборює перемогу та призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних відкритих змаганнях. Займаючись даним видом спорту лише 5 років дівчата уже завоювали срібло на чемпіонаті у білоруському місті Гродно та турнірі "Електросталь" у Росії.

Наставниками збірної є тренери-викладачі вищої категорії Людмила Дроцька та Олексій Полевой.