logo
dollar
euro

На Полтавщині майже не залишилося вовків

1:40 23.10.2017 eye 512
На Полтавщині майже не залишилося вовків

За офіційними даними лісівників Полтавщини, в області знайшли сліди лише двох вовків.

"Полтава сьогодні" поцікавилися в яких районах області найбільше хижаків.

Нині у мисливських господарствах полтавського краю працює 233 єгеря. Кожен з яких знає свою справу, - розповіла прес-секретар Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Лілія Гнатенко.

- На території Полтавської області є 68 користувачів мисливських угідь і відповідно у кожній створена своє єгерська служба. Працівники лісу слідкують за призначеною територією і підгодовують диких тварин. До речі, якщо б на території області була велика кількість хижаків, таких як вовки, то спостерігалося б скорочення диких тварин, а так як постійно проводиться підгодівля, то не спостерігається зменшення кількості дичини.

Оскільки вовки – мігрують. Постійного місця перебування – не мають, - зауважила прес-секретар лісівників краю.

- На території області хижаки – мігруючі. Наприклад в цьому році було виявлено у Гребінківському районі, хоча раніше там не було. Можливо бути й таке, що вони перейшли з Лубенського чи Гадяцького району. Також "запеклі" мисливці зазначали, що бачили вовків у Решетилівському районі, але після обшуку території спільно із лісівниками - не виявили жодного вовка. Тобто вони, більше всього, перейшли на іншу місцевість, адже вовк за день може долати не один десяток кілометрів.


Наверхнаверх