logo
dollar
euro

Депутат облради пропонує на сесії вирішити долю пам’ятника Мазепі в Полтаві

11:49 19.10.2017 eye 305
Депутат облради пропонує на сесії вирішити долю пам’ятника Мазепі в Полтаві

Дмитро Хрістов оприлюднив звернення до голови Полтавської облради із пропозицією – включити до порядку денного чергової (позачергової) сесії обласної ради питання: "Про встановлення в місті Полтава пам’ятника Гетьманові України (1687 – 1709 рр.) Івану Степановичу Мазепі".

У зверненні, зокрема, йдеться що, Громадськість міста Полтави, з метою вшанування пам’яті, одного з найколоритніших, найцікавіших українців – Івана Мазепи, зібрала гроші та виготовила пам’ятник, але ця законна і патріотична позиція полтавців, наштовхується на українофобську, антимазепинську позицію місцевої влади, яка не дозволяє це зробити.

"Мазепу ненавидять: як Росія – агресор, Російська православна церква з її філіалом – УПЦ МП, так і увесь "Руській мир" та п’ята колона в Україні. В такій ситуації, нехтування думкою громади, щодо встановлення пам’ятника славному синові України – Івану Мазепі в Полтаві – є ідеологічною, духовною та історичною  диверсією проти України і потуранням агресорові в його "гібридній" війні.

Вважаю своїм депутатським обов’язком ініціювати розгляд цього питання на пленарному засіданні обласної ради, з метою визначення позиції депутатів, які представляють обласну громаду, щодо постаті Івана Мазепи та прийняття рішення: Рекомендувати Полтавській міській раді та Полтавському міському голові Олександру Мамаю сприяти  реалізації вимог громади, щодо встановлення пам’ятника славному синові України – Івану Степановичу Мазепі" - пише у зверненні Дмитро Хрістов.

1

2

 


Наверхнаверх