logo
dollar
euro

Чим займаються полтавські рятувальники на Донбасі?

22:33 21.10.2017 eye 282
Чим займаються полтавські рятувальники на Донбасі?

Начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області Роман Кириленко розповів про те, чим займаються наші рятувальники в Луганській та Донецькій областях.

- Зрозуміло, я не можу сказати скільки точно перебуває на Сході працівників УДСНС області. Але – це не один десяток людей, і не одна одиниця транспорту.

Хлопці в зоні АТО виконують різні завдання, - зауважив Роман Кириленко. Кожного дня вони розміновують звільнені території, відновлюють об’єкти життєзабезпечення, укріплюють блокпости наших військових:

- Стосовно завдань, які поставлені на сьогодні перед нашою службою в Донецькій та Луганській області: це і піротехнічна група, яка займається розмінуванням звільнених територій, інженерна група, яка займається аварійно-відновлюваною роботою (відновлення теплотрас, об’єктів життєзабезпечення), також рятувальники споруджують захисні укриття для наших воїнів, безпосередньо, на передовій. Займаємося евакуацією переселенців із зони АТО, та допомагаємо адаптуватися й влаштуватися в нас в області.

Головний рятівник Полтавщини задоволений роботою підлеглих. Не зважаючи на важкі часи в державі – вони виконують поставлені завдання:

- Як показує практика на сьогоднішній день ми вкотре змогли доказати як нашому населенню так і самим собі, що не існує тих завдань, які б не могла виконати Державна служба надзвичайних ситуацій України.


Наверхнаверх