logo
dollar
euro

У Полтаві працюватиме "Ярмарок електронних послуг"

6:39 21.01.2018 eye 457
У Полтаві працюватиме "Ярмарок електронних послуг"

26 березня 2015 року о 13-00 у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського відбудеться "Ярмарок електронних послуг".

На ярмарку представлять можливості своїх електронних сервісів Державна фіскальна служба, Пенсійний фонд, Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції та інші надавачі е-послуг.

Ярмарок електронних послуг – це можливість дізнатися про існуючі та майбутні послуги, які кожен може отримати через мережу Інтернет. Для громадян це економія часу та нервів, для влади – бюджетних коштів, для ЗМІ – відкрита та чітка процедура прийняття рішень.

Під час ярмарку учасники зможуть освоїти основні електронні сервіси, що діють на Полтавщині, особисто поспілкуватися з надавачами послуг та отримати консультацію, внести пропозиції, записатися на тренінг з е-урядування.

Захід є частиною проекту "Публічні бібліотеки – мости до е-урядування", метою якого є розповсюдження інформації про наявні е-послуги національного та регіонального рівнів та, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчання різних груп населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі.

Захід відбудеться у рамках третього етапу проекту "Публічні бібліотеки – мости до е-урядування" на виконання плану дій впровадження ініціативи "Партнерство "Відкритий уряд"" за підтримки програми "Бібліоміст", Фонду Білла і Мелінди Гейтс, Агентства США з міжнародного розвитку та Міністерства культури України.


Наверхнаверх