logo
dollar
euro

Полтавська молодь дізнавалася який він, лідер майбутнього?

9:41 25.03.2015 eye 297
Полтавська молодь дізнавалася який він, лідер майбутнього?

Для слухачів "Школи місцевого і студентського самоврядування "Лідер майбутнього" провели лекції, практичні заняття та тренінги з метою розвитку лідерського потенціалу у місцевої молоді.

Лекції проводили викладачі провідних університетів області. Зокрема, на занятті із "Харизматичного лідерства" знаннями із присутніми ділився ректор Полтавського національного університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля. Лекцію із особливостей формування ефективної команди"читала доцент кафедри менеджменту і адміністрування ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка Надія Бакало. Відвідувачі школи дізналися про особливості ефективної команди, разом розробили основні її принципи, а також вчилися як потрібно працювати в колективі.

У ПНТУ ім. В.Г. Короленка було організовано тренінг "Основи ефективної комунікації", де молодь використовувала набуті раніше знання для формування умінь ефективного спілкування. Заступник голови благодійного фонду "Світло надії" Сергій Жук поділився із присутніми досвідом у сфері розвитку лідерського потенціалу серед молоді. На спільному тренінгу присутні розібрали, які бувають типи лідерства та вчилися усувати бар’єри в спілкуванні. Відвідувачі занять спільно у дискусійній формі давали відповіді на запитання "Хто це – лідер?" "Як взаємодіяти в команді?", а також характеризували ідеального молодіжного лідера.

По закінченню курсів слухачі школи отримали нові знання, із лекцій винесли опановані та засвоєні на практиці вміння та навички.


Наверхнаверх