logo
dollar
euro

Збери макулатуру - врятуй життя солдату

7:52 25.03.2015 eye 553
Збери макулатуру - врятуй життя солдату

Полтавський Батальйон Небайдужих прозвітував про виконання акції "Збери макулатуру - врятуй життя солдату", що триває протягом місяця із 1 березня по 1 квітня.

По місту відкрили декілька пунктів прийому макулатури, до даної акції охоче долучилися учні місцевих шкіл, приносячи як власні книги, так і макулатуру із шкільних бібліотечних фондів. Книги, що мають художню цінність волонтери виставляли на аукціон, де їх можна було викупити за певну суму. Стартова ціна - 3 гривні.

На сторінці Батальйону Небайдужих на Фейсбук з'явилося повідомлення, де волонтери дякують всім учасникам акції, та перераховують школи-лідери у зборі макулатури: гімназія "Здоров'я" зібрала 970 кг, школа №11 - 881 кг, гімназія № 21 - 651 кг, Полтавський технікум транспортного будівництва - 510 кг, Полтавська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат для глухих дітей - 304 кг. За зібрану макулатуру небайдужі виручили 5300 гривень, які використають на потреби українських військових. Волонтери повідомляють, що не збираються зупинятися на досягнутому, адже їхня мета - зібрати 100 тонн. Для отримання детальнішої інформації варто звертатися до Полтавського Батальйону Небайдужих у соцмережах або за номером (050) 160-24-62.

Окрім допомоги українським фронтовикам, небайдужі займаються і прибиранням навколишнього середовища. Цієї суботи 28 березня Батальйон влаштовує прибирання центральної території міста. На 10 годину ранку бажаючі запрошуються до Свято-Успенського собору.


Наверхнаверх