logo
dollar
euro

На Полтавському турбомеханічному заводі відхрестилися від українця, якого в Росії затримали за шпигунство

16:10 18.10.2017 eye 481
На Полтавському турбомеханічному заводі відхрестилися від українця, якого в Росії затримали за шпигунство

Міністерство закордонних справ України робить кроки для зустрічі із затриманим у РФ громадянином України, підозрюваним у шпигунстві, повідомив спікер МЗС Євген Перебийніс сьогодні ні брифінгу. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

До консульства України в РФ надійшло повідомлення УФСБ у Свердловській області про затримання громадянина України Сергія Скирти, уродженця м. Магдебурга (Німеччина), за підозрою у вчиненні злочину - "замаху на незаконне отримання відомостей, які становлять комерційну таємницю".

"Особисто ні цей громадянин, ні його родичі з цього питання до МЗС України не зверталися. Наші дипломати в Росії вживають заходів для зустрічі з цим громадянином і можливого надання йому консульсько-правової допомоги", - сказав Євген Перебийніс.

Слідчий відділ УФСБ Росії у Свердловській області порушив стосовно громадянина України кримінальну справу за ч. 3 ст. 183 КК РФ (незаконне отримання та розголошування відомостей, що становлять комерційну, податкову або банківську таємницю). Затриманий зізнався в протиправній діяльності, його заарештовано на два місяці – заявляють у російському відомстві.

В УФСБ стверджують, що затриманий громадянин України С.Скирта, 1981 р. н., є представником ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" (ПАТ "ПТЗ", входить до концерну "УкрРосМетал").

У свою чергу в ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" заявляють, що затриманий та заарештований в Росії за підозрою в промисловому шпигунстві українець не є працівником підприємства.


Наверхнаверх