logo
dollar
euro

Олександр Михед привезе до Полтави найбільші людські страхи

15:12 24.03.2015 eye 715
Олександр Михед привезе до Полтави найбільші людські страхи

Київський культуролог, організатор мистецьких заходів, письменник Олександр Михед 30 березня презентує психотрилер "Астра" у ресторані "Муза-бар".

На сторінці зустрічі в соціальній мережі Фейсбук говориться, що книга вміщає найбільші людські страхи, світ насправді зовсім не такий доброзичливий, яким ми його бачимо. Та й наше бачення світу - це лише бажана уява. Робота над психотрилером почалася восени 2013 року, а побачила світ книга у "Видавництві Анетти Антоненко" в березні 2015 року.

Протягом туру, що включатиме 10 міст України, Олександр Михед разом із режисером Олександром Ратієм представлять бук-трейлер до трилера. Головну роль у ньому виконує актор театру "Дах" Роман Ясіновський, обличчя якого стало обкладинкою "Астри". Офіційна презентація психотрилеру відбудеться 27 березня в театрі "Дах".

Сюжет роману критики пов’язують із Євромайданом, оскільки час написання співпадає із вказаними подіями. Головний герой авантюрист Віктор Варецький їде до Карпат за запрошенням взяти участь у семінарі "Астра". Ця поїздка повністю змінює життя та світосприйняття Віктора.

- Все - вигадка. Все - ілюзія. Все - Астра, - ідеться у офіційному бук-трейлері до книги "Астра".

Ставлення до творчості Олександра Михеда та оцінку психотрилеру дав письменник Любко Дереш: "В українській сучасній літературі рідко можна натрапити на концептуальне мислення, а у Олександра Михеда воно є. Та міцна структура, яку він будує, відчуття ритму оповіді, драма ідей - всього цього бракує мені в наших українських книжках. А в нього виходить наче саме собою, що і вказує на безумовний талант".

Початок презентації о 19.00 в Муза-барі.


Наверхнаверх