logo
dollar
euro

У Полтаві злодіям стало важче здавати каналізаційні люки

8:46 24.10.2017 eye 398
У Полтаві злодіям стало важче здавати каналізаційні люки

Масово кришки люків почали зникати з-під ніг мешканців українських міст на початку 1990-х років, коли після розпаду Радянського Союзу зупинилися заводи та фабрики і багато людей опинилися на вулиці. Натомість, відкрили чимало пунктів прийому металобрухту і дехто вдався до сумнівних заробітків.

На жаль, зараз не найкращі часи в країні, тому звичка брати те, що погано лежить – нікуди не поділася, - розповіла прес-секретар КП "Полтававодоканал" Ліана Козмійчук.

- Це проблема суспільства, але, на жаль, від цього страждають не тільки водоканалівці. І в останні роки ця тенденція більш-менш постійна.

Тепер "кришки" не приймають у звичному вигляді. Злодіям доводиться добряче попрацювати молотом, аби спотворити викрадене добро, розбити його на дрібні шматки, а потім занести у найближчу "точку" й отримати за це гроші.

Саме тому, наші комунальні служби просять мешканців чи можливих свідків телефонувати і повідомляти про крадіжки. Адже в будь-якому разі неприємність легше попередити, - зауважила Ліана Козмійчук.

- Хочеться звернутися до всіх: "Якщо побачили відкритий люк, відразу телефонуйте до диспетчерської служби 56-96-00. Працює цілодобово".


Наверхнаверх